Wood Chipping Tractor Zbatimi WC-18/22

Përshkrim:

WC-18 dhe WC-22 është një medium detyrë mekanike dhe të mëdha ushqim kapacitet chipper dru për punën e përdoruesit me job.It vogël pastrimit mund të përdoret për paletë druri, qymyr druri, shtrat të kafshëve, plehrash dhe më shumë.

 

Trailer montuar chipper druri, me sistemin e vetë të ushqyerit, 3Blades, Electric Fillimi motor nafte dhe pranverë fletë në bosht.


Detail Product

Produkt Tags

avantazh

-gomave me shpejtësi të lartë, bosht të ngurta, të lehta bisht.
-2 "lidhës rimorkio, zinxhir të sigurisë.
-madhësia Chips rregullueshme.
-shtëpi Round volant, të lehtë për të ndryshuar blades.
-360 shkallë individualitet discharege.
-Patate të skuqura druri janë shumë të përshtatshme për të bërë fishekëve druri dhe ngrohje.

Specifikim

model WC-18 / WC-22
motor model Yanmaror motor nafte
lloj Vetme cilindër, horizontal, 4-goditje
Fuqi e vlerësuar 16.2KW / 2200rpm
Shkalla e konsumit të karburantit <245g / KW.h
Konsumi i naftës Engine <1.5g / KW.h
style ftohur Ujit të ftohur (avullim)
duke filluar nga mënyra e fillimi elektrike
sistemi i të ushqyerit Mekanike ose hidraulike
Kapaciteti chipper 180mm (Max. Për 200mm)
diametër volant 640mm
pesha volant 85kgs
Blades Number 1 teh stacionare, 2 tehet rrotullues
Feed Hopper Hapja e brendshme 200 x 220mm
Shkarkimi Hood Gjatesia 2000mm
RPM vlerësuarat 1080
peshë 650kg
efikasitetit të punës 7-11 cbm / h
Njësitë në një 20ft 20pcs

  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat!