Hay Tedder Dhe Rake

Përshkrim:

Një makinë, tre funksione, tedding, rangut dhe përmbysur multi-funksionet


Duke rregulluar tines, makinë mund të përdoret si pjesë e pjerrët ose Tedder.


Si Tedder, ajo mund të përhapet dhe rrokullisje materialet green-prerë dhe tërhiqet, për tharje në mënyrë të barabartë.

Si një pjesë e pjerrët, ajo mund të mbledhë materialet e thata në linjat për balers për të marr dhe paketimin e tyre.

Shpejtësi të trajtuar kushte të vështira ndërsa në dërgimin mbledhjen pastër dhe përhapjen performancës, manovrimit, qëndrueshmëri. Torque kufizuar tufë në PTO rëndë ofron mbrojtje te trupezuar me mbeshtjelljen. Shpejtësia PTO është e ndryshueshme, kështu që ju mund të përputhen me shpejtësi terren për kulture dhe kushtet në terren.


Detail Product

Produkt Tags

avantazh

-tines vertikale të marr pak gurë dhe më pak se mbeturinat tines horizontale ose tedding pastër dhe rangut.
-rrota Ground sigurojë stabilitet maksimal kur punojnë përafërt, stabilitet terrenit pabarabartë, goma notim sigurojë shtuar.
-mund të gjetur rregullim ju lejon të shpejt të qepur tedding / rangut veprim për të lashtat dhe kushtet e ndryshme pa mjete.

Specifikim

model RXHR-2500
Fuqia Match (hp) 18-50
sasia kallam 12
Pesha (kg) 160
Rangut gjerësia (cm) 250
Tedding gjerësia (cm) 160
Operacioni eifficiency (km / h) 4-8
përmasat 2100x2500x950mm
PTO RPM 540

  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat!