FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Pse duhet të blerë nga kompania Huamachinery?

Sepse ne jemi më shumë se vetëm një fabrikë. Qëllimi ynë është të sigurohemi që çdo klient është 100% të kënaqur me blerjen e tyre dhe përvojën pazar. Nëse ju nuk jeni të kënaqur plotësisht, ne do të përgjigjeni shqetësimet tuaja menjëherë.

Po në qoftë se ka një problem me artikullin tim?

Ne kemi një garanci një vit, pjesë e lira zëvendësuese për shkak të problemit të cilësisë Ne jemi të lumtur për të pranuar kthimin e artikujve në gjendjen e re. Garancia jonë vlen vetëm për blerësin origjinal të makinës.

Si për të porositur?

Pasi ju vendosni të blini, ne do t'ju dërgojmë proforma faturë me informacionin tonë bankare, të sjellë këtë PI në bankë, dhe të kërkoni për të bërë T / T për depozitimin. Për grup i vetëm, kompjuterin tuaj mund të dorëzohet brenda 5 ditëve pas ne marrjen e depozitave, ne do të dërgojë në portin dhe të dorëzojë tek ju nga deti.

Rasti -Në për më shumë akuzat e trajtimit, ju mund të transferimit të 100% të pagesës, ne mund të organizojmë të produkteve dhe të anijeve në ndihmë tuaj

-Nëse ju ende nuk e kuptoni, ju lutem mos hestitate të pyesni mua

A mund të urdhërojë 1 grup për mostër?

Yes.Sample pranueshme, Ju mund të testuar cilësinë e mostrës.

Duan të punojnë me ne?WhatsApp Online Chat!