Bale këmishë

Përshkrim:

këmishë Bale është një model kompakt, të lehtë për të punuar në kopsht, në shtëpi ose fermë dhe kështu me radhë Ajo është përdorur për të përfunduar Bale bari për ruajtjen .. Bale mund të ruajë për një kohë të gjatë pas bagging, mban e saj të freskët dhe të ushqyerit. beause ajo mund të rezistojë era, shiu dhe bora nën ruajtje të hapur.


Detail Product

Produkt Tags

avantazh

- pastrimin ulët terren për të qetë Bale shkarkim
-Shitore bales kudo. Bales individuale mund të zhvendoset në zonat e magazinimit.
- mbështjellës Automatik, malli është i ngarkuar mbi këmishë Bale, atëherë mallrat do të mbështjellë me filmi plastik si bale këmishë kthejnë atë.
- motor Subaru benzinë, pushtet të fortë.

Specifikim

model RXHW0810
Dia * width për Bale 500 * 700mm
madhësia e përgjithshme Duke punuar 150 * 87 * 103cm
peshë 85kg
fuqia krahasohen 6HP motor benzinë

  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat!