• 2

"WEIFANG HUALAND MAKINERIA CO., LTD" ka filluar të tregtisë ndërkombëtare në vitin 2004. produkteve rreshtin e parë ishte hamall front end dhe backhoe për traktor. Në vitin 2006 Huamachinery zhvillimin chipper druri PTO dhe naftë chipper.Both drurit janë shitur mirë në shtojcat traktor world.other janë zhvilluar, të tilla si, kositës finishit, slasher, korent rrugë, snowblower.In 2010 Huamachinery OEM makinat e ndërtimit të rrugëve për brazil.And tani Huamachinery ka 5 punëtori të përpunimit, 3 punëtori kuvendit, 1 sipërfaqe punëtori trajtim, 2 përfundoi depo produkt, 2 pjesë depo, 1showroom; 3 produkte linja: Makineri haying Njoftime makina të bashkëngjitni skedarë 3PT për hamall traktor-front fund, backhoe, ventilator borë, korent rrugëve etj 100 punëtorë dhe 6 inxhinierë ...


WhatsApp Online Chat!