Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Зошто јас треба да се купи од Huamachinery компанија?

Бидејќи ние сме повеќе од само една фабрика. Нашата цел е да бидете сигурни дека секој клиент е 100% задоволни со нивната набавка и шопинг искуство. Ако не сте целосно задоволни, ние ќе ви одговори на вашите прашања веднаш.

Што ако има проблем со мојот објект?

Имаме една година гаранција, Слободен резервни делови се должи на квалитетот проблем Ние исто така сме среќни да ја прифати враќање на предмети во нова состојба. Нашата гаранција се однесува само за оригиналниот купувач на машината.

Како да порачате?

Откако ќе одлучите да купите, ние ќе ви испратиме повик за плаќање на фактура со нашите банкарски информации, донесе оваа ПИ на банката, и побара да се направи T / T за депозит. За еден сет, вашиот компјутер може да бидат доставени во рок од 5 дена откако ќе се добивање на депозит, ние ќе ја испрати до пристаништето и ги достави до вас од страна на морето.

-Во случај за повеќе обвиненија за ракување, можете да ја пренесеш 100% од плаќање, можеме да организираме на производи и превозот во вашиот додаток

-Ако се уште не го разбираат, немојте да се hestitate да ме праша

Може ли да нарачате 1 сет за примерок?

Yes.Sample прифатливо, Можете да го тестирате квалитетот на примерокот.

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Онлајн Chat!