Контактирајте не

Weifang hualand машините ко., Ltd

адреса

градот Weifang, провинцијата Шандонг, Кина

Е-пошта

lily@huamachinery.com

телефон

+8618363644950

часа

Понеделник-сабота 9ч за да се 6 часот попладне
Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Онлајн Chat!