Бејл омотот

Опис:

Бејл обвивка е компактен модел, лесен за работа во градина, дом или фарма и така натаму .Тоа се користи за да се заврши на трева бала за складирање .. Бејл може да се чуваат за долго време по зебло, држи својата свежа и исхрана. beause тоа може да му одолее на ветер, дожд и снег под отворено складирање.


детали за производот

Тагови производ

предност

- Ниска тло за непречено бала истовар
-Продавница бали насекаде. Индивидуалните бали може да се пресели во области за складирање.
- Автоматско завиткување, стоката е натоварена на омотот на бала, а потоа стоката треба да се завитка со пластична фолија како обвивка бала го вклучите.
- Субару бензински мотор, силна моќ.

спецификација

модел RXHW0810
Кол ширина * за бала 500 * 700mm
вкупната големина Работа 150 * 87 * 103cm
Тежина 85kg
исти моќ 6hp бензински мотор

  • Претходно:
  • Следно:

  • 
    WhatsApp Онлајн Chat!